Slovenská verzia Anglická verzia Rakúska verzia Nemecká verzia Talianska verzia Poľská verzia Francúzska verzia Čínska verzia

Predaj lesnej techniky

Vážení zákazníci,

Predaj lesníckej techniky

spoločnosť JUROVČÍK sa stala v roku 2009 výhradným distribútorom a predajcom lesnej techniky popredného amerického výrobcu HAHN MACHINERY, v rámci Európskej únie ale aj v štátoch mimo nej. JUROVČÍK ako firma dlhoročne pôsobiaca v lesnícko-drevárskej sfére nielen distribuuje túto produktívnu techniku na európske trhy ale najprv ju sama testovala a naďalej ju používa v prevádzke, kde každodenne dokazuje svoje kvality a výkonnosť.

Predstavujeme Vám:

HAHN HFP160 Firewood Pro

  • Rýchle
  • Ekonomické
  • Výkonné
  • Produktívne
Predaj lesníckej techniky

Prečo premiestňovať Vašu guľatinu k štiepaču, keď môžete premiestniť Váš štiepač k hromade guľatiny? Nový HFP160 Firewood Pro je stroj, na ktorého obsluhu je potrebný len jeden pracovník a jeden stroj. Vďaka hydraulickým rýchlospojkám sa v momente premení Váš štiepač na paletovací vozík a teda na kompletnú výrobnú prevádzku palivového dreva.

Predstavujeme Vám nový adaptér, ktorý zmení váš nakladač na vysoko výkonný a produktívny štiepač palivového dreva. S HFP160 Firewood Pro sa ľahko presuniete k hromade guľatiny, zdvihnete klát 2-5 m dlhý a premeníte ho na narezané a nakálané palivové drevo, bez toho, aby ste museli opustiť kabínu! HFP160 Firewood Pro odvádza svoju silu z pomocnej hydrauliky nakladača a pridáva tak ďalší rozmer uplatnenia Vášho nakladača.

HFP160 Firewood Pro špecifikácia

Predaj lesníckej techniky
Dĺžka 3048 mm
Hmotnosť 917 kg
Maximálny priemer klátu 46 cm
Odporúčaný priemer klátu 41 cm
Hydraulické optimum 20 gpm/2 800 psi
Klin 4-cestný, 6-cestný, 8-cestný
Posun posuvná reťaz a poháňaný ozubený valec
Píla 18H x 25" w/.404H reťaz a vysokorýchlostný piestový pohon
Štiepač 10,1 cm x 61 cm valec a 2 rýchlostné štiepacie nastavenia

Video

Video pôjde tu

Predaj lesnej techniky

HFP160 Firewood Pro je vyrobený z kvalitných komponentov, určený na obchodnú prevádzku s palivovým drevom. HFP160 Firewood Pro je plne vybavený stroj prinášajúci výbornú produkciu, dlhú životnosť a ekonomickú prevádzku.

Na stiahnutie

Fotogaléria

Predaj techniky:

Mgr. Peter Čech
e-mail: peter.cech@jurovcik.sk
Telefónne číslo: +421 0901708070

Kontaktujte nás pomocou nasledovného formulára

V prípade ak ste si vybrali z našej ponuky, vyplňte nasledovný formulár a do správy uveďte množstvo a druh produktu o ktorý máte záujem a my pre Vás vypracujeme nezáväznú objednávku.

Vaše meno: *
Vaše priezvisko: *
Dodacia adresa:
E-mailová adresa: *
Telefónne číslo: *
Správa: * (uveďte druh a množstvo produktu, o ktorý máte záujem)
Copyright © 2008 - 2013 Jurovčík. Všetky práva vyhradené. Design by Krea, Develop by Creative Solution